decorative logo

Šiuo metu riedek.lt svetainė atnaujinama.

Naujausią informaciją apie rengiamus kursus rasite Riedėk.lt akademija puslapyje facebook'e:
https://www.facebook.com/riedek.lt.akademija

Taip pat mūsų facebook grupėse:
https://www.facebook.com/pg/riedek.lt.akademija/groups
2010 m. vasarą Vingio parke sėkmingai startavusi riedėjimo mokykla sulaukė daug susidomėjusių ir išleido 1-ąsias mokinukų laidas. Riedėjimo pamokas veda aktyvūs ir entuziastingi instruktoriai - ne vienerių metų riedėjimo patirtį turintys riedutininkai.
Šios mokyklos tikslas – sudominti riedučių sportu, išmokyti drąsiai ir saugiai riedėti bei suteikti galimybę žmonėms gauti naudingos informacijos, susijusios su riedučiais.


nuo 2012 m. riedėjimo mokykla žinoma kaip "Riedėk.lt akademija".


nuo 2013 m. Riedėk.lt akademija bendradarbiauja su Vilnius Challenge. Savo pamokose padedame jums ruoštis šioms šaunioms multi sporto varžyboms!


nuo 2015 m. Riedėk.lt akademija prisijungė prie tarptautinės riedėjimo trenerių rengimo programos Inline Certification Program bei perėmė daugiau nei 20-ies metų mokymo riedėti patirtį, todėl galite būti tikri, jog Riedėk.lt akademijoje gausite kokybiškus ir išbandytus apmokymus, bei greitai pasieksite norimų rezultatų.


nuo 2015 m. Pradėjome vesti mokamas riedėjimo mažomis grupėmis ir individualias pamokas , skirtas tiems kurie nori mokytis dar efektyviau ir gauti gerokai daugiau instruktoriaus dėmėsio.Akademijos koordinatorė Raminta tel.: 865343739, e. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai