decorative logo

Šiuo metu riedek.lt svetainė atnaujinama.

Naujausią informaciją apie rengiamus kursus rasite Riedėk.lt akademija puslapyje facebook'e:
https://www.facebook.com/riedek.lt.akademija

Taip pat mūsų facebook grupėse:
https://www.facebook.com/pg/riedek.lt.akademija/groups


Apie mus

Riedek.Lt veikla ir tikslai

Riedėk.Lt – tai riedutininkus jungianti asociacija. Tai ne pelno siekianti organizacija, kurios gyvavimas priklauso nuo susirenkančių riedutininkų bei jų noro prisidėti prie asociacijos veiklos.
Riedėk.Lt asociacija siekia populiarinti riedučių sportą, propaguoti sveiką gyvenimą bei aktyvų laisvalaikio praleidimo budą. Norima parodyti, kad riedučių sportu gali užsiimti vaikai, jaunimas bei suaugusieji.
Riedėk.Lt asociacijos nariai užsiima ivairiomis su riedučiais susijusiomis veiklomis – vieni propaguoja ramų pasiriedėjima parkuose ar miesto gatvėse, kiti žaidžia  gatvės ritulį, mokosi važinėtis aplink figūrėles (slalomas), dar kiti – užsiima profesionaliu sportu.
Šiuo metu Riedek.Lt asociacija vienija apie 1000 riedutininkų visoje Lietuvoje.


Asociacijos istorija


2002 metais įkurtas riedutininkų klubas Vilniuje - “Ketvirtadienio nakties karštis”.
2003 metais surengtas maratonas Vilnius-Kaunas-Vilnius, kurio metu buvo iveikta 210 km distancija riedučiais per 9 val 33 min. Tuo metu tai buvo Lietuvos rekordas, užregistruotas Lietuvos rekordų knygoje.
2005 metais surengtas „Čili 1822 riedučių žygis“, kurio metu buvo pagerintas ilgiausiai riedučiais nuriedeto atstumo rekordas Lietuvoje. Vilniaus gatvėse per 10 val buvo įveikta 230 km distancija.
2007 metais Ketvirtadienio nakties karštis pakeitė pavadinimą ir statusą, tapo Riedėk.Lt asociacija, kuri nuo to laiko apima ne tik Vilniaus, bet visos Lietuvos riedutininkus ir skatina riedučių sportą populiarinti įvairiuose miestuose.
2010 metais susibūrusi entuziastingų žmonių komanda pradėjo aktyviai populiarinti riedučių sportą: nuo liepos mėnesio vedė pamokėles pradedantiesiems riedutininkams riedėjimo mokykloje bei suorganizavo pirmąsias riedučių varžybas Vilniuje – „Riedėk.lt maratoną“.