Atgal

Apie mus

Riedėk.Lt – tai riedutininkų asociacija, jungianti įvairaus amžiaus ir pomėgių riedutininkus iš visos Lietuvos.

Pagrindinės mūsų veiklos

Riedėk.lt akademija – nuo 2010 m. mokome vaikus ir suaugusiuosius saugiai ir smagiai riedėti bei rengiame pamokas organizacijoms. Dirbame pagal tarptautinę Inline Certification Program (ICP) programą, kuri jau daugiau nei 25 metus sėkmingai naudojama daugiau nei 40 šalių. Instruktoriai dirbantys su vaikais yra baigę specialius pedagoginius kursus.

Riedėjimai mieste – organizuojame nuotaikingus riedėjimus miesto gatvėmis ir takais. Nuo 2017 metų kelis kartus per metus organizuojame “Night Skating Vilnius” oficialius vakarinius riedėjimus, kurių metu riedama tik miesto gatvėmis, grojant muzikai ir lydint apsaugos automobiliams. Taip pat organizuojame ir neoficialius riedėjimus miesto takais ir šaligatviais apie kuriuos skelbiame mūsų Riedėk.Lt Facebook grupėje.

Išvykos – kiekvienais metais rengiame išvykas į įvairius Lietuvos bei užsienio miestus. Šiose išvykose susitinkame su vietos riedutininkais bei išbandome geriausius riedėjimo maršrutus.

Gatvės ritulys – kelis kartus per savaitę sportuojame žaisdami gatvės ritulį. 2018 metų rudenį vykome į Latviją sudalyvauti mėgėjų varžybose, tokių išvykų planuojame ir daugiau.