Atgal

Išvykos

Kiekvienais metais rengiame išvykas į įvairius Lietuvos bei užsienio miestus. Šiose išvykose susitinkame su vietos riedutininkais, bei išbandome geriausius riedėjimo maršrutus.

Kasmetinė riedutininkų stovykla

Nuo 2003 metų kiekvienais metais rengiame savaitgalinę sporto ir poilsio stovyklą. Iki 2019m. stovykla vyko Ignalinoje, o nuo 2020 m. persikėlė į Birštoną, 2023 m. vyko Druskininkuose. Stovykloje aktyviai leidžiame laiką su riedučiais ir be jų: dalinamės patirtimi, riedame po apylinkes, maudomės ežere, keliaujam po apylinkes ir kitaip aktyviai leidžiame laiką.

Išvykos į Lietuvos pajūrį

Beveik kiekvieną vasarą keliaujame į Lietuvos pajūrį ir riedame pajūrio takais tarp Klaipėdos ir Šventosios. Visą šį atstumą, apie 40km, galima be didelio vargo įveikti riedučiais ir tai yra tikriausiai pats ilgiausias ir įdomiausias maršrutas Lietuvoje. Maršrutą galite rasti mūsų sudarytame riedučių takų žemėlapyje.

Išvykos į kitus Lietuvos miestus

Kiekvienais metais stengiamės pariedėti įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Keletas miestų kuriuos aplankę tikrai nepasigailėsite: Kaunas, Jonava, Elektrėnai, Birštonas, Druskininkai, Alytus, Visaginas. Juose esančius takus taip pat rasite mūsų riedučių takų žemėlapyje

Kelionės į Nightskating Warszawa

2017 ir 2018 metais vykome į NightSkating Extreme renginį Varšuvoje, kurio metu miesto gatvėmis, grojant muzikai ir lydint policijos automobiliams įveikėme virš 50km. Kiekvienais metais Varšuvoje vyksta apie 10 įvairių lygių ir atstumų NightSkating riedėjimų į kuriuos susirenka tūkstančiai riedutininkų. Labai rekomenduojame sudalyvauti. Informaciją apie renginius rasite Nightskating Warszawa puslapyje.

Naujienas apie išvykas kviečiame sekti mūsų facebook grupėje: