Atgal

Dažnai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti riedučius?

Tai tikriausiai dažniausiai užduodamas klausimas, todėl tikimės jog ši informacija Jums padės priimti tinkamą sprendimą ir lengviau išsirinkti riedučius. Prieš pradėdami skaityti atsakykite sau į keletą klausimų, kurie Jums padės lengviau suvokti kokius riedučius pasirinkti:

– ar esate tikri, kad su įsigytais riedučiais riedėsite nuolat, ar iš pradžių norite tik pabandyti?
– kiek norite/galite išleisti riedučiams?
– kur norite riedėti? (parkuose/lygiais takais, mieste, skeitparke, varžybose)
– ar jus domina konkreti riedučių sritis? (slalomas, greitasis riedėjimas, riedėjimas mieste, gatvės ritulys)
– kodėl apskritai norite riedėti?

Jeigu jau turite atsakymus, skaitykite toliau.

Fitneso (Fitness) – šie riedučiai dažniausiai turi 80-90mm dydžio 4 ratukus (arba 100-110 mm dydžio 3 ratukus), minkštą ir patogų batą, raištelius, 1 arba 2 sagtis ir visada parduodami su kulniniu stabdžiu.
Skirti ramiam rekreaciniam riedėjimui parkuose ar kitais lygiais asfaltuotais takais.

 

Laisvo stiliaus (FreeSkate) – tai turbūt universaliausi riedučiai. Dažniausiai turi 80mm dydžio 4 ratukus (arba 100-125mm dydžio 3 ratukus), kietą ir tvirtą batą, raištelius, 2 sagtis ir parduodami be kulninio stabdžio (kulninį stabdį galima nusipirkti atskirai).
Šie riedučiai manevringesni ir tvirtesni, todėl puikiai tiks riedant nelygiais paviršiais mieste bei mokinantis įvairius triukus.
Jei jaučiate, kad vien riedėjimo lygiais takais jums neužteks, o norėsite išmokti daugiau ir riedėti įvairiau verta rinktis šiuos riedučius.

 

Greitojo riedėjimo (SpeedSkate) – tai specializuoti riedučiai skirti greitajam riedėjimui. Dažniausiai turi 90-110mm dydžio 4 ratukus (arba 125mm dydžio 3 ratukus), pažemintą kietą batą, raištelius, 1 arba 2 sagtis ir neturi kulninio stabdžio.
Šie riedučiai nėra manevringi, dažniausiai nėra patogūs, tačiau yra labai greiti.
Rekomenduojame tik labai patyrusiems riedutininkams norintiems rimčiau sportuoti ar dalyvauti varžybose.

 

Gatvės/salės ritulio (Inline Hockey) – tai specialiuozti riedučiai skirti žaisti gatvės/salės ritulį. Visada turi ne didesnius nei 80 mm dydžio 4 ratukus, labai kietą ir tvirtą batą, suvarstomi tik raišteliais ir neturi kulninio stabdžio. Šie riedučiai ypatingai manevringi ir tvirti, tačiau nėra labai patogūs.
Rekomenduojame patyrusiems riedutininkams žaidžiantiems gatvės/salės ritulį.

 

Slalomo (Slalom) – tai specialiuozti riedučiai skirti riedučių slalomui. Dažniausiai turi iki 80mm dydžio 4 ratukus (arba 110mm dydžio 3 ratukus), tvirtą ir labai gerai koją apspaudžiantį batą, raištelius, 1 arba 2 sagtis ir neturi kulninio stabdžio. Šie riedučiai panašūs į Laisvo stiliaus riedučius, tačiau dėl įvairių niuansų leidžia geriau kontroliuoti judesius ir lengviau atlikti sudėtingus slalomo triukus, bet dažniausiai yra mažiau patogūs.
Rekomenduojame riedutininkams nusprendusiems tobulėti riedučių slalomo srityje.

 

Agresyvūs (Aggressive) – tai specialiuozti riedučiai skirti agresyviam riedėjimui skeitparkuose ir miestuose. Dažniausiai turi iki 60mm dydžio 4 ratukus (paprastai viduriniai ratukai mažesni arba jų nebūna), ypatingai tvirtą batą su specialiais sutvirtinimais skirtais čiuožti vamzdžiais, raištelius, 1 arba 2 sagtis ir neturi kulninio stabdžio. Šie riedučiai skirti šokinėti ir atlikti kitus sudėtingus triukus, tačiau dėl ypatingai mažų ratukų ir sunkaus bato nėra skirti riedėti ilgesnes distancijas.
Rekomenduojame tikriems ekstremalams.

 

Keturračiai (Quad) – tai modernūs 80-ųjų riedučiai. Dažniausiai turi iki 70mm dydžio 4 ratukus, kurie išdėstyti ne vienoje linijoje, o kaip mašinos ratai, patogų batą (primenantį sportbatį), suvarstomi tik raišteliais, o vietoj kulninio stabdžio turi stabdį riedučio priekyje. Šie riedučiai skirti riedėti uždarose patalpose, diskotekose, mokintis šokio judesių ir tiesiog gerai leisti laiką.
Rekomenduojame pasiilgusiems 80-ųjų dvasios ar tiesiog norintiems smagiai leisti laiką ant riedučių ir išsiskirti iš minios.

Riedučių ratukai turi šiuos matmenis:
Dydis 
– nuo 45 mm. iki 125 mm skersmens. Mažesni ratukai suteikia geresnę aksleleraciją ir stabilumą,  didesni ratukai – didesnį greitį.
Forma – beveik plokšti, apvalūs ir ovalo formos. Beveik plokšti ratukai turi didelį sukibimo su danga plotą, yra labai stabilūs, ypač atliekant šuolius ir kitus triukus. Naudojami Aggressive ir Quad tipo riedučiuose. Apvalūs ratukai turi vienodą sukibimą su danga nepriklausomai nuo riedučio padėties ir pasvirimo, todėl yra ypatingai stabilūs posūkiuose. Naudojami Inline Hockey, Slalom ir FreeSkate tipo riedučiuose. Ovalo formos ratukai turi mažą sukibimo su danga plotą ir mažesnę trintį todėl yra greitesni. Naudojami Fitness ir SpeedSkate tipo riedučiuose.
Kietumas – nuo 72A (minkšti) iki 93A (kieti). Minkštesni ratukai suteiks geresnį sukibimą su danga. Kietesni ratukai suteiks daugiau greičio ir tarnaus ilgiau.

Guoliai gali būti:
Neardomi – 
paprastai dedami pigesniuose riedučiuose. Guolių, kurie yra neardomi nepavyks išvalyti ir sutepti, todėl jiems užsiteršus tiesiog reikės pakeisti naujais.
Ardomi – turintys nuimamus metalinius arba guminius dangtelius. Nuėmus šiuos dangtelius guolius galima išvalyti ir sutepti.

Taip pat guoliai gali būti:
Metaliniai – didžioji dalis riedučiuose naudojamų guolių yra metaliniai.
Keramikiniai – šie guoliai besisukdami sukelia mažiau trinties ir yra greitesni dėl to dažnai naudojami sportininkų, tačiau dažniausiai yra gerokai brangesni.
Titaniniai – ypatingai tvirto metalo ilgai tarnaujantys guoliai.

Guolių žymėjimai:
ABEC – standartas, žymimas skaičiais 1, 3, 5, 7 ir 9. Didesnis skaičius nurodo didesnį guolio gamybos tikslumą, efektyvumą ir greitį. Tačiau svarbu žinoti, kad šis standartas nenurodo tokių svarbių faktorių kaip pvz metalo tipas ir kokybė, todėl norėdami greitesnių guolių rinkitės ne tik didesnį ABEC skaičių bet ir patikimesnę juos gaminančią firmą.
ILQ ir SG – Twincam (ILQ) ir Rollerblade (SG) firmų gaminami guoliai. Žymimi tais pačiais skaičiais kaip ir ABEC guoliai nuo 1 iki 9, tačiau nei ILQ nei SG nėra standartas. Didesnis skaičius nurodo guolio greitį, kokybę.
Skate Rated – Bones Bearings firmos gaminami guoliai. Guoliai, kurie kuriami specialiai riedučiams ir riedlentėms, kad atlaikytų didelius krūvius.

Jei dar nesate tikri ar riedėsite nuolat, o norite tik pabandyti, rekomenduojame riedučius išsinuomoti.
Už 3-5€/val. galite išsinuomoti tikrai kokybiškus riedučius ir išbandyti kelis skirtingus riedučių tipus.
Tai bus pigiau nei pirkti pačius pigiausius riedučius iš prekybos centro, su kuriais tikėtina riedėjimo malonumo nepajusite.

Jei jau nusprendėte įsigyti savo riedučius, toliau pateikiame orientacines sumas ką už savo numatytą sumą galite įsigyti.

0-100€
Į šią kategoriją patenka visi pigių ir nežinomų riedučių gamintojų modeliai, taip pat patikimų gamintojų pigiausi modeliai. Paprastai šių modelių batai nėra labai tvirti ir patogūs, rėmas pagamintas iš plastiko arba prastesnės kokybės metalo, ratukai pagaminti iš prastesnės greičiau dylančios gumos, sudėti lėtesni guoliai, naudojamos prastesnės kokybės dalys. 80-100€ ribose kartais galima rasti vertų dėmesio riedučių arba senesnių metų nukainuotų modelių, tačiau riedučių kainuojančių mažiau nei 70-80€ rekomenduojame nesirinkti.

100-200€
Šioje kainų kategorijoje yra didžiausias riedučių pasirinkimas. Didžioji dalis fitneso tipo riedučių ir pigesni laisvojo bei kitų specializuotų riedėjimo stilių modeliai patenka į šią kategoriją. Už šią sumą įsigyti riedučiai paprastai turi tvirtesnį ir patogesnį batą, dalis modelių turi kaitinamą ir prie kojos prisitaikantį batą, daugelis rėmų padaryti iš tvirtesnio metalo, sudėti geresnės kokybės ir ilgiau tarnaujantys ratukai bei greičiau besisukantys guoliai.
Jei neturite ypatingų reikalavimų, už šią sumą turėtumėte rasti sau tinkamus riedučius.

200+€

Į šią kategoriją patenką visų patikimų gamintojų geriausi modeliai. Didžioji dalis už šią sumą įsigytų riedučių turi kaitinamą ir prie kojos prisitaikantį batą, daugelis rėmų yra pagaminti iš tvirtų tačiau lengvesnių medžiagų (pvz. karbono), sudėti geriausios kokybės ratukai ir greičiausi guoliai, naudojami kokybiški ir tvirti užsegimai bei kitos dalys. Dažniausiai už šią sumą įsigyti riedučiai tarnauja ilgiau.
Riedučiai šioje kainų kategorijoje jau nemaža investicija, todėl paprastai juos renkasi labiau patyrę riedutininkai jau gerai žinodami, už ką moka.

Tai bene daugiausiai diskusijų sukeliantis klausimas. Į jį nėra vienintelio atsakymo, tad pateikiame kiekvieno šių riedučių tipų privalumus ir trūkumus. Taip pat mūsų rekomendacijas. Galutinį sprendimą, kurį tipą pasirinkti, paliekame jums.

Fitneso (Fitness) riedučiai

Privalumai:

– minkštas ir patogus batas. Matuojantis riedučius parduotuvėje jus tikrai papirks batų minkštumas ir patogumas. Prie šio bato dažniausiai koja labai greitai pripranta, retai pasitaiko, jog jis trintų ar spaustų. Tačiau trūkumų skiltyje pamatysite, jog batų minkštumas yra ir vienas didžiausių šių riedučių trūkumų

– visada komplektuojamas su kulniniu stabdžiu. Kulninis stabdymas yra lengviausiai išmokstamas ir vienas efektyviausių sustojimo būdų. Pradedantiesiems riedutininkams jį visada rekomenduojame išmokti pirmiausia. Tik vėliau mokytis kitų, sudėtingesnių stabdymo būdų ir tik įvaldžius bent keletą kitų stabdymo būdų, tokių kaip T-Stop, nusiimti kulninį stabdį.

– dažniausiai yra gražių, ryškių spalvų ir patrauklaus dizaino

– ratukai yra išdėstyti su didesniais tarpais, dėl ko riedučio rėmas nuo priekinio iki galinio ratuko yra ilgesnis. Mokantis riedėjimo pagrindų tai suteikia daugiau stabilumo.

Trūkumai:

– per daug minkštas batas. Dauguma fitness riedučių naudojamas ypatingai minkštas ir lengvas batas, kuris prastai fiksuoja pedą. Dėl to jos pradeda virsti, dažniausiai į vidų, retesniais atvejais į išorę. Pėdų virtimas ir netaisyklinga padėtis gerokai apsunkina riedėjimą bei gali sukelti skausmus. Mūsų akademijoje su šia problema susiduria daugiau nei pusė mokinių, pasirinkusių fitness riedučius ir dažniausiai šią problemą išspręsti padeda tik perėjimas prie kieto bato tipo riedučių 

– riedučių rėmas prie bato beveik visada tvirtinamas kniedėmis. Kniedės ilgiau ir aktyviau naudojant riedučius gana dažnai atlaisvėja ir pradeda klibėti. Tuomet vienintelis variantas yra remontuoti išimant kniedes ir pakeičiant jas varžtais, kuriuo mažai kas užsiima. Taip pat dėl tvirtinimo kniedėmis nėra galimybės ant riedučių bato uždėti kitą rėmą.

– ilgas riedučio rėmas sumažina manevringumą, dėl ko atlikti posūkius, apsisukimus ir kitus sudėtingesnius pratimus yra sunkiau.

 

Laisvo stiliaus (Freeskate) riedučiai

Privalumai:

– tvirtas, stabiliai koją laikantis batas. Problema, kai riedant kojos krypsta į vidų ar išorę su šiais riedučiais beveik nepasitaiko.

– trumpesnis rėmas, kuris suteikia gerokai daugiau manevringumo, jei norėsite riedėti ne tik tiesiai tai labai pravers

– atsparumas smūgiams ir vibracijai. Šie riedučiai tinka riedėjimui ne tik lygiomis dangomis, tačiau ir plytelėmis, šokinėjimui ir kitiems sudėtingiems pratimams

– dažniausiai išimamas ir skalbiamas vidinis batas

– riedučių rėmas prie bato tvirtinamas varžtais, dėl to galima keisti rėmo padėtį stumiant jį labiau į vidų arba išorę bei šitaip spręsti kojų virtimo į vidų/išorę problemą. Taip pat galima keisti riedučių komplektaciją, pvz ant jums patikusio bato galite užsidėti tiek 4 tiek 3 ratukų rėmą arba ant jums patikusio rėmo užsidėti kitą batą.

– dažnai turi vidinį formuojamą batą, kurį pašildžius termo formavimo būdu batas prisitaiko prie pėdos formos.

Trūkumai:

– dėl trumpesnio rėmo mokantis gali būti mažiau stabilumo

– dažniausiai prie riedučių nebūna kulninio stabdžio, tačiau jį visada galima įsigyti atskirai

– reikia daugiau laiko kojai prisitaikyti, dažniau pasitaiko įvairių problemų, kai pėdą spaudžia ar trina, tačiau spaudimo problemas dažnai pavyksta pašalinti specialiomis priemonėmis plečiant batą

Mūsų rekomendacija:

Jeigu planuojate riedėti nedaug (1-2 k./mėn.), TIK lygiais asfaltuotais takais ir TIK tiesiai, jei esate lengvo kūno sudėjimo ir sportuojate bei turite tvirtas pėdas, rinkitės Fitness tipo riedučius. Visais kitais atvejais siūlome rinktis Freeskate.

Prieš pirkdami riedučius įsitikinkite, kad išsirinkote tinkamą riedučių dydį. Jei perkate pirmus riedučius skirkite matavimuisi pakankamai laiko ir išbandykite bent 3-4 riedučių modelius, kad pajaustumėte skirtumus.
Matuotis pradėkite nuo savo nešiojamo batų dydžio! Daugelis riedučių pardavėjų rekomenduoja rinktis vienu dydžiu didesnius riedučius, tačiau tuomet galite įsigyti per didelius riedučius.

Paprastas testas norint įsitikinti, kad riedučių dydis jums tinkamas:
– apsiaukite abi riedučių poras ir tvirtai užsisekite
– atsistokite ir pritūpkite sulenkdami kelius taip, kad keliai uždengtų riedučių priekius (saugi riedėjimo pozicija)
– pajudinkite kojų pirštus

Jeigu jaučiate, kad kažkurie pirštai remiasi ir spaudžia, iškart matuokitės didesnį dydį.
Jeigu jaučiate, kad pirštų priekyje dar liko vietos rekomenduojama pabandyti mažesnį dydį.
Jeigu jaučiate, kad priekyje laisvos vietos nėra, tačiau pirštai nesiremia ir nespaudžia – dydis idealus.

Dar keletas patarimų matuojantis:
– apsimaukite tokio storio kojines su kokiomis planuojate riedėti (rekomenduojame įsigyti specialias riedėjimui skirtas kojines);
– įsitikinkite, kad atsistojus kojos nekrypsta į vidų arba išorę. Riedučių ratukai stovint vietoje turi būti statmeni pagrindui ant kurio stovite;
– įsitikinkite, jog riedučiai nespaudžia kitų kojos dalių – kulno, kauliuko, viršutinės pėdos dalies;
– pritūpę turite jausti kaip jūsų priekinė blauzdos dalis atsiremia į riedučio liežuvį, jei nejaučiate užsiveržkite riedučius stipriau.

Rekomenduojame rinktis visuotinai pripažintus ir patikimus riedučių gamintojus, kurie tikrai žino ką daro, daug investuoja į riedučių kokybę, patikimumą ir naujas technologijas. Taip pat pasitaikius gamybiniam brokui suteikia garantiją ir pagalbą.

Lietuvoje prekiaujama šių visuotinai pripažintų ir patikimų firmų riedučiais:

Powerslide
Rollerblade
Seba
K2
Fila
Roces
Bauer
CCM
Flying Eagle

Rekomenduojame rinktis parduotuves, kurios specializuojasi riedučių pardavimo sirityje, nes dažniausiai tokiose parduotuvėse jus aptarnaujantys konsultantai suteikia daugiau ir išsamesnės informacijos apie parduodamus riedučius, yra platesnis riedučių ir jų atsarginių dalių pasirinkimas, taip pat jos dažniausiai teikia riedučių remonto ir priežiūros paslaugas.
Taip pat nerekomenduojame prikti riedučių internetu arba dovanų be žmogaus kuriam dovanojate, nes riedučius būtina matuotis.

Apsilankius parduotuvėje ir išsirinkus riedučius patariame pasidomėti šiais dalykais:
– ar aiškios ir priimtinos garantinio aptarnavimo sąlygos;
– ar susidėvėjus jūsų riedučių ratukams, guoliams, stabdžiui galėsite jų įsigyti;
– ar parduotuvė teikia ratukų keitimo, guolių valymo ir kitas ne garantinio aptarnavimo paslaugas;

Pateikiame populiariausias riedučių parduotuves Lietuvoje ir patikimas bei visuotinai pripažintas riedučių firmas, kuriomis priekiaujama kiekvienoje iš parduotuvių.

Riedučių parduotuvės Vilniuje

ParduotuvėRiedučių firmos
TerrasportPowerslide, Rollerblade, Seba
Vėjo broliaiSeba
SportlandK2
Slides.ltK2, Rollerblade,Powerslide, Flying Eagle

Riedučių parduotuvės Kaune

ParduotuvėRiedučių firmos
SportvisionPowerslide, Rollerblade, Seba, K2, Fila
SportlandK2
SportTurasFila

Riedučių parduotuvės Klaipėdoje

ParduotuvėRiedučių firmos
SportlandK2

Riedučių parduotuvės Panevėžyje

ParduotuvėRiedučių firmos
SportlandK2
SportTurasFila

Riedučių parduotuvės Šiauliuose

ParduotuvėRiedučių firmos
SportlandK2

Kaip prižiūrėti riedučius?

Jei norite, kad jūsų ratukai tarnautų ilgiau juos reikia periodiškai sukeisti vietomis. Keisti reikia tuomet, kai pastebite jog viena ratuko pusė yra nudilusi labiau už kitą.

Paprasčiausias keitimo būdas pavaizduotas šiame video:

Jei jūsų ratukai nudilę labai nevienodai, tuomet rekomenduojame juos keisti vietomis naudojant šį būdą:

Šiame video pateikiami patarimai kaip valyti guolius patiems namuose:

Vitarės patarimai kaip prižiūrėti ir išvalyti riedučius namų sąlygomis:

Kas geriau, 3 ar 4 ratukai?

3 ratų rėmas seniau buvo tik vaikiškuose riedučiuose, kur į trumpą rėmą tik 3 ratai ir tilpdavo, tačiau 2014 metais Powerslide kompanija pristatė naujo tipo riedučius su 3 ratais suaugusiems. 2017 jų pavyzdžiu pasekė ir kiti didieji riedučių gamintojai Rollerblade, SEBA, K2 ir kiti. Šiomis dienomis jau galima rasti įvairių kombinacijų su trim ratais 3x90mm, 3x100mm, 3x110mm ir net 3x125mm.

Nuo pat 3 ratų riedučių atsiradimo nesutariama, kas geriau 3 ar 4 ratai. Paprasto atsakymo nėra, nes tai labai priklauso nuo jūsų patirties, riedėjimo stiliaus, riedėjimo vietos ir kitų dalykų. Šioje skiltyje pateiksime privalumus, trūkumus bei esminius skirtumus, kurie tikimės padės lengviau apsispręsti 3 ar 4 ratukų riedučiai yra geriausi Jums.

Greitis – didesni ratai reiškia daugiau greičio. Su triračiais taip pat yra lengviau palaikyti didesnį greitį ilgesnį laiką. Yra gan sudėtinga išmatuoti kiek greitesni yra 3 ratų riedučiai, tad siūlome pasižiūrėti vieną iš tokių bandymu žemiau. Tuos kurie tikisi jog užsidėję triračius važiuos dvigubai greičiau turėsime nuvilti, nes greitis padidėja tik keliais procentais.

Vibracijos sugėrimas – plytelės, nelygūs paviršiai net sausas žvyras, su triračiais per šiuos paviršius riedėti lengviau ir maloniau, nes didesni ratukai labiau sugeria vibraciją.

Praktiškumas – triračiams riedučiams reikia mažiau guolių ir mažiau ratukų, taigi ir mažiau darbo keičiant ratukus ar tvarkant guolius.

Mažiau stabilumo – pakilus 3-4.5cm aukščiau didesnė apkrova tenka čiurnoms, reikia tvirčiau stovėt ant riedučių, geriau balansuoti. Dažnai pirmą kart atsistojus ant aukštesnės bazės riedučių pasitikėjimo tai nesuteikia bei atsispyrimai būna ne tokie stabilūs.

Sunkesnis įsibėgėjimas – su triračiais pradėt judėt iš vietos reikia daugiau pastangų, jie ne taip greit įsibėgės kaip keturračiai, kojas teks pakelti aukščiau ir su daugiau jėgos.

Jei iki šiol niekada neriedėjote rekomenduojame pradėti nuo 4 ratukų riedučių arba ne didesnių nei 100mm ratukų triračių riedučių.

Dėl aukštesnės riedučių bazės triračiai riedučiai turi mažiau stabilumo, šiek tiek sunkiau pajudėti iš vietos, o didesni ratai ir didesnis greitis jau pajudėjus dažniausiai tik sukelia daugiau baimių. Dėl visų šių dalykų mokytis riedėti yra šiek tiek sunkiau. Tai tikrai nereiškia jog su triračiais riedučiais neišmoksite riedėti, tiesiog pradinis mokymosi etapas daugumai bus sudėtingesnis.

Taip pat triračiai riedučiai su didesniais ratais dažniausiai neturi kulninio stabdžio, kurį pradedantiesiems labai rekomenduojame naudoti iki kol išmoksite kitų, sudėtingesnių sustojimo būdų.

Rekomenduojame pasižiūrėti video eksperimentą, kuriame bandoma parodyti jog beveik nėra skirtumų ar mokytis su 3 ar 4 ratukų riedučiais. Vis tik mūsų akademijos patirtis rodo, jog pradedantys riedėti su 3 ratukais susiduria su daugiau sunkumų, bet galutinį sprendimą turite priimti Jūs.

Kur rasti daugiau informacijos apie riedučius?

Riedėk.Lt – Riedėk.lt asociacijos didžiausia riedutininkų grupė Lietuvoje
Perku / Parduodu / Keičiu Riedučiai ir Dalys – grupė skirta ieškantiems ar norintiems parduoti savo riedučius, jų dalis bei aksesuarus
Riedėk.Lt – Kaunas – Kauno riedutininkų grupė
Riedučiai Klaipėda – Klaipėdos riedutininkų grupė
Greitojo Riedėjimo Klubas – Nepiklausoma greitojo riedėjimo entuziastų grupė
Riedėk.Lt hokis – Vilniaus riedučių gatvės ritulio grupė
Ritulys su riedučiais Panevėžyje – Panevėžio riedučių gatvės ritulio grupė
Street Hockey Mažeikiuose – Mažeikių riedučių gatvės ritulio grupė
Inline Hockey Kaunas – Kauno riedučių gatvės ritulio grupė
Rollers family LT – Quad stiliaus riedučių mėgėjų grupė
LT snowskaters – Sniego pačiūžų mėgėjų grupė
Mama su riedučiais – Grupė skatinanti judėjimą riedučiais stumiant vaikišką vežimuką
Riedutininkai Šiauliuose – Šiaulių riedutininkų grupė
Vilnius Rolling – Vilniaus aggressive stiliaus riedutininkų puslapis

Neradote atsakymo?